69413393

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Znajdź nieruchomość

Polish English German

P&G Krysztafkiewicz Spółka Jawna to dynamicznie rozwijająca się firmą. Spółka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 29 grudnia 2009 r. pod numerem 0000345133.
Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, administrowaniem, doradztwem w zakresie zarządzania nieruchomościami, regulacją stanów prawnych nieruchomości.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. W zakresie obsługi nieruchomości współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi podmiotami na rynku nieruchomości (firmy hydrauliczne, elektryczne i inni specjaliści), gwarantującymi wysoki poziom usług. Naszym celem jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie optymalizacji kosztów obsługi nieruchomości.

Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale również na profesjonalnej i rzetelnej obsłudze.Jesteśmy przekonani, że świadcząc kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania obiektem oraz utrzymania technicznego nieruchomości, możemy przejąć odpowiedzialność za cały budynek i zagwarantować jego sprawne funkcjonowanie.

Od 2013 r. nasza firma świadczy również usługi z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami.

 

Najlepszą naszą rekomendacją jest to, że:"nasi Klienci polecają nas swoim znajomym"

Nasza firma działa zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku,"O gospodarce nieruchomościami". Posiadamy  licencje zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Stosujemy się do obowiązujących Standardów Zawodowych.

This album doesn't contain any items